Поиск

Название клипа

Бумбокс - Выход

Смотреть всю категорию:Украинские
Дата:06.01.2015
Просмотров:675
Рейтинг:


Музика для Мас представляє кліп "Выход" гурту Бумбокс.

Шістнадцятого грудня в київському спорткомплексі "Авангард" відбулась зйомка кліпу Бумбокс на пісню "Выход".

Режисер кліпу Анна Копилова більш відома в літературних колах України, як продюсер та куратор таких проектів видавництва "Основи", як "Awesome Ukraine", "Червона Книжечка", "Вечера на хуторе близ Диканьки". Зйомки кліпу Бумбокс - її другий досвід в якості режисера, раніше Анна зняла кліп O.Torvald "Это все".

Анна Копилова про кліп "Выход": " Мені здається, це кліп про ностальгію по самому собі в дитинстві. Процес йшов дуже легко, ми закінчили всі зйомки раніше терміну. Хлопці - молодці, дуже круто зіграли."

Андрій Хливнюк про кліп "Выход": " Ми знімаємо кліп у двох локаціях. Перша - це спортзал, де Бумбокс грають пісню. У другій локації в кадрі знищують іграшки - солдатиків, БТР, "Катюшу". Для чого ми це робимо? Ми намагаємося таким чином сказати "До побачення!" своєму радянському дитинству."

Пісня "Выход", записана на київській студії "Бобина", вперше була опублікована 15 листопада в Фейсбуці Бумбокса, на сьогоднішній день її прослухало 62 000 користувачів.

Знімальна група кліпу "Выход"
Оператор-постановник - Денис Лущик
Режисер монтажу - Дмитро Кочнев
Продюсер - Дмитро Маличев
Візажист - Татяна Могила
Піротехник - Олександр Суворов
Гафер - Михайло Шашко
Фокус - Сергій Сардудінов


Смотрите видео: Бумбокс - Выход онлайн без регистрации.
Расскажи друзьям о клипе


Скачать клип Бумбокс - Выход


Уважаемый Гость ! Оставьте свой комментарий, поделитесь клипом с друзьями .

Наш видеоплеер воспроизводит Музыкальные видеоклипы онлайн на телефонах и планшетах с поддержкой Android (Андроид), iPhone и iPad под управлением iOS.Здесь Вы можете смотреть видео клип Бумбокс - Выход бесплатно в режиме онлайн из категории Украинские. Все ютуб ролики в хорошем качестве смотрите онлайн без регистрации.и без вирусов.

Что еще посмотреть:Комментарии

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]